نمایندگی تعمیرات و سرویس پکیج های دیواری در کرج

بوتان، ایران رادیاتور، تاچی، آریستون، ایساتیس

بوران تهویه کرج نمایندگی تعمیرات، سرویس و نصب پکیج های دیواری در کرج در برندهای بوتان، ایران رادیاتور، تاچی، آریستون، ایساتیس و... در منزل و محل زندگی شما در کرج

09126652791-09193188188-02632546764
با مدیریت صفی یاری

تعمیرات،سرویس انواع پکیج و آبگرمکن های دیواری در کرج

استفاده از پکیج و آبگرمکن های دیواری به عنوان منبع تامین کننده انرژی گرمایی، نسبت به گذشته افزایش داشته است و امروزه مشاهده می کنید که در بسیاری از آپارتمان های مسکونی و اداری از این دستگاه استفاده می شود. با توجه به نزدیک تر شدن به فصل سرما میزان مراجعات جهت نصب، سرویس و تعمیر پکیج و انواع آبگرمکن افزایش می یابد و لازم است که هر خانواده برای کسب اطمینان از سیستم گرمایشی منزل خود اقدامات لازم را به عمل آورد.

البته بررسی و سرویس منظم وسایل برقی پر کاربرد در بازه های زمانی مختلف توصیه می شود، به علت اینکه اگر دستگاه به هر دلیلی دچار مشکلات فنی شده باشد، می توان قبل از به وجود آمدن خرابی ها و خطرات احتمالی مشکل را رفع نمود و به تعمیر آن پرداخت و به این وسیله هزینه ها را نیز کاهش داد. البته به این نکته توجه کنید که هر وسیله و دستگاهی عمر مفیدی دارد و شما با رعایت اصول تعیین شده در استفاده از آن می توانید عمر آن را افزایش داده و به مدت طولانی تری از پکیج یا آبگرمکن دیواری استفاده کنید، اما این موضوع نسبی است و نمی توان تضمین کرد که در صورت کاربری صحیح هرگز نیاز به تعمیرات پکیج پیدا نخواهید کرد.

مجموعه بوران تهویه کرج یکی از تعمیرگاه های مجاز در استان البرز است که با هدف ارائه ی خدمات با کیفیت به همشهریان عزیز آماده ی سرویس دهی به متقاضیان در زمینه ی تعمیرات پکیج و آبگرمکن های دیواری می باشد. ما با برخورداری از سال ها تجربه، دانش فنی و مهارت کافی در خصوص تعمیر پکیج های ایرانی و خارجی از برند های مختلفی هم چون ایران رادیاتور، بوتان، تاچی، ایساتیس، آریستون، فرولی، گلد ایران و ... فعال هستیم و شما می توانید با برقراری تماس از طریق شماره های موجود در این سایت از سرویس های ما بهره مند شوید.

نصب انواع پکیج و آبگرمکن های دیواری در کرج

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری در کرج

خدمات بوران تهویه کرج شامل موارد زیر می باشد:

 نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در کرج

 نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در کرج

 نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی در کرج

 نمایندگی تعمیرات پکیج آریستون در کرج

 نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در کرج

 و سایر برندها...

پکیج یا آبگرمکن دیواری به عنوان یکی از وسایل ضروری در هر ساختمان مسکونی یا اداری است. این دستگاه نیز مثل یخچال فریزر در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین توجه به اینکه چگونه کار می کند و اینکه دچار مشکلی نشده باشد، بسیار بسیار اهمیت دارد. معمولا دستگاه های گرمایش و سرمایشی در زندگی امروزی ما نقش خیلی مهم دارند به ویژه در فصول سرد میزان کارکرد پکیج خیلی بیشتر می شود و تامین کننده ی آب گرم مصرفی و همچنین گرمای لازم برای گرم کردن محیط خواهد بود. اگر در استان البرز و شهر کرج و حومه هستید و به خدمات مرتبط با نصب و تعمیر آبگرمکن احتیاج دارید، راه ارتباطی با مجموعه ی بوران تهویه کرج برقراری تماس تلفنی از طریق شماره های موجود در این سایت می باشد.

بعد از تماس شما، یکی از تعمیر کاران و تکنیسین های مجرب ما به آدرسی که اعلام کرده اید اعزام می شود. بهترین ویژگی سرویس های مجموعه ی ما این است که تمامی خدمات مرتبط با تعمیر پکیج در محل صورت می گیرد و نیازی به جا به جایی دستگاه نیست. امروزه این روش بسیار متداول شده است و سهولت بیشتری را در رفع مشکلات به وجود آمده فراهم می نماید. شما در منزل یا محل کار خود هستید و تنها از طریق یک تماس می توانید مشکلات به وجود امده را بر طرف نمایید. خیلی از شما عزیزان شاید تا حدی به نحوه ی کارکرد پکیج آشنایی داشته باشید اما تاکید می کنیم که در هنگام به وجود امدن مشکلات از دستکاری دستگاه بپرهیزید و اصطلاحا کار را به کاردان بسپارید.

حتی اگر اطلاعات تئوری در مورد چگونگی نحوه ی تعمیر و ساختار و قطعات داخلی این آبگرمکن دیواری داشته باشید، اما بدون تجربه ی عملی و مهارت در این خصوص نخواهید توانست مشکل را به صورت کامل حل کنید؛ پس نگران نباشید و فقط با ما تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر انواع پکیج یکی از اصلی ترین تخصص های بوران تهویه کرج می باشد.

نصب پکیج در کرج

با توجه به اینکه برای نصب دستگاه نیاز به رعایت استانداردهای لازم می باشد، به طور معمول افراد از خدمات نصب پکیج نمایندگی های مجاز بهره مند می شود. البته برخی از تعمیرگاه های معتبر نیز این خدمات را ارائه می دهند و بوران تهویه کرج یکی از آنهاست. در راه اندازی این وسیله به جهت حفظ ایمنی، باید تمامی اصول و استاندارد ها اعمال شود و این کار تنها از عهده ی کسانی بر می اید که در این خصوص دارای تجربه کافی هستند. به شما توصیه می کنیم در صورتی که به تازگی این دستگاه را خریداری کرده اید، برای نصب پکیج حتما از خدمات نمایندگی مجاز برند دستگاه در شهر محل سکونت خود استفاده کنید و در غیر این صورت این کار را به تعمیرگاه های معتبر بسپارید.

در شش ماهه دوم سال و با نزدیک تر شدن به فصل سرما میزان درخواست ها برای نصب و راه اندازی و یا تعمیر انواع پکیج و آبگرمکن های دیواری افزایش می یابد. بوران تهویه کرج به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجاز فعال در این زمینه به تمامی کسانی که سعی می کنند حداقل سالی یک بار برای کسب اطمینان از صحت و درستی عملکرد این دستگاه، اقدامات لازم را انجام دهند، تبریک می گوید؛ زیرا با این کار علاوه بر اینکه از به وجود آمدن ایرادات و مشکلات فنی برای دستگاه پیشگیری می شود، نحوه ی عملکرد آن خیلی بهتر از قبل عمل خواهد شد و توجه به مراقبت و نگهداری و استفاده از سرویس های دوره ای که توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات پکیج در کرج ارائه می شود؛ موجب می شود تا به عمر مفید دستگاه افزوده شود و همه ی این موارد باعث صرفه جویی در هزینه های و جلوگیری از به وجود آمدن خسارات خواهد شد؛ پس اینکه به صورت دوره ای و منظم و یا حداقل سالی یکبار با شوع فصل سرما، آبگرمکن دیواری منزل یا محل کار خود را چک کنید، از اهمیت زیادی برخوردار است.

خیلی از افراد دارای تخصص لازم برای انجام این کارها نیستند و بر حسب تمایل خود از خدماتی که مراکز تخصصی، نمایندگی ها و تعمیرگاه مجاز تعمیرات پکیج ارائه می دهد، استفاده می کنند. بهترین کار سپردن این وظیفه بر عهده ی کسانی است که دارای دانش فنی لازم و تجربه ی کافی هستند؛ بنابراین اگر برای ساختمان خود قصد دارید پکیج جدید را خریداری نمایید و یا می خواهید آن را راه انازی کنید و یا به هر دلیلی مشکلی در نحوه ی عملکرد معمول آن پیش آمده است، تنها از طریق تماس تلفنی در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ای معقول و مناسب می توانید از سرویس های ویژه ی تعمیرگاه بوران تهویه کرج بهره مند شوید.

در هر ساعت و در هر روزی که با ما تماس بگیرید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه بوران تهویه کرج بهره مند شوید.

انواع برندهای پکیج شامل بوتان،ایران رادیاتور،تاچی

چگونه از خدمات سرویس پکیج و آب گرمکن استفاده نمایید؟

بوران تهویه کرج مفتخر است که با تعدادی از متخصص ترین تکنیسین های فعال در زمینه تعمیرات پکیج همکاری دارد و کادر فنی مجرب ما توانسته اند با مسئولیت پذیری و انجام سرویس های لازم در نهایت دقت و کیفیت، رضایت همشهریان را فراهم آورند.

در صورتی که دستگاه پکیج منزل یا محل کار شما با مشکلی مواجه شده است، به نکات زیر دقت داشته باشید:

  • دستگاه را خاموش کنید و از دستکاری آن خودداری نمایید.
  • سعی کنید با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات پکیج و آبگرمکن دیواری تماس حاصل کنید ( اگر از قبل اطلاعات تماس آنها را ندارید، می توانید از طریق اینترنت آنها را پیدا کنید )
  • از سپردن تعمیرات دستگاه به افراد نا آگاه و تعمیرگاه های نا معتبر پرهیز کنید، زیرا در صورتی که از تسلط و تجربه ی کافی برخوردار نباشند موجب هدر دادن وقت شما و افزایش هزینه هایتان می گردند.
  • اگر دستگاه شما دارای کارت گارانتی است و تاریخ درج شده بر روی آن هنوز معتبر می باشد، به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید اما در صورتی که این تاریخ منقضی شده بود یا پکیج فاقد کارت ضمانت بود، به هیچ وجه جای نگرانی نیست، پس تلفن را بردارید و هر چه زودتر با تعمیرگاه بوران تهویه کرج تماس بگیرید.
  • توصیه می شود که به صورت دوره ای و در بازه های زمانی منظم دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و برای اینکار می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. در این صورت امکان به وجود آمدن مشکلات برای پکیج یا ابگرمکن دیواری شما به میزان زیادی کاهش می یابد. اکثر هزینه های گزافی که خانواده ها به ازای تعمیرات می پردازند به دلیل این است که به صورت دوره ای سرویس دستگاه را انجام نداده اند و جمع شدن رسوبات و مواد اضافی، یا فرسودگی یک قطعه به مرور زمان باعث کاهش کارایی و ایجاد یک مشکل شدید برای دستگاه شده است.
  • بوران تهویه کرج تضمین کننده ی اصالت و کیفیت تمامی قطعاتی است که در پروسه ی سرویس و تعمیر پکیج مورد استفاده قرار گرفته و با قطعه ی معیوب تعویض می گردند.
خواندن 7832 دفعه

دیدگاه‌ها   

+1 #1 مازیار پرتوی 1396-09-13 10:37
مروری بر تعمیرگاههای مجاز پکیج شوفاژ دیواری های بوش در کرج
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید