چگونه مصرف برق کولر گازی اسپلیت را کاهش دهیم

یکی از دغدغه های زندگی امروزی، به کارگیری روش هایی است که بتوان به کمک آن ها در مصرف انرژی صرفه جویی نمود و تا حد زیادی هزینه ها را نیز کاهش داد. قطعا اگر از هر یک از وسایل برقی به صورت بهینه استفاده شود، علاوه بر افزایش طول عمر مفید دستگاه، موجب می گردد که انرژی برق نیز به میزان کافی مصرف شود. اسپلیت یا کولر گازی با وجود تمام مزایایی که نسب به انواع کولر های آبی دارد، برق بسیار زیادی مصرف می کند و همین موضوع باعث شده که بسیاری از مشتریان نسبت به خریداری و راه اندازی آن تردید داشته باشند.

این عزیزان باید توجه داشته باشند که با استفاده ی صحیح و اصولی از این دستگاه و همچنین استفاده از خدمات نگهداری و چکاپ به موقع اسپلیت می توان تا حد زیادی در بهینه سازی مصرف برق تاثیر گذاشت و علاوه بر اینکه در فصول مختلف از این دستگاه برای تامین انرژی سرمایشی و گرمایشی محیط های داخلی استفاده می گردد، بتوان هزینه ها را نیز تعدیل نمود. استفاده ی صحیح و اصولی از دستگاه های برقی به ویژه انواع کولر گازی موجب می شود که نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ها نیز کم تر شود و با نگهداری مناسب احتمال وقوع ایرادات در انواع اسپلیت کاهش یابد.

چگونه مصرف برق کولر گازی اسپلیت را کاهش دهیم

برخی از روش های کاهش مصرف برق کولر گازی اسپیلت

در ادامه ی این مطلب، مجموعه ی بوران تهویه کرج به منظور اطلاع رسانی هر چه بیشتر به شما عزیزان برخی از روش هایی را که به کمک آن ها می توانید تا حد قابل توجهی میزان مصرف برق کولر گازی منزل یا محل کار خود را بهنیه نمایید، ذکر کرده است:

-         یکی از مهم ترین موارد کلیدی این است که شما باید بر اساس متراژی که در اختیار دارید، یکی از انواع اسپلیت با برچسب مصرف بهینه انرژی A را انتخاب نمایید که به لحاظ ظرفیت بتواند پاسخگوی تامین انرژی سرمایشی برای محیط داخلی باشد.

-         محل نصب کولر گازی بسیار مهم است. برای نصب و راه اندازی حتما از خدمات تخصصی مجموعه بوران تهویه کرج استفاده کنید تا طبق استاندارد های تعیین شده، دستگاه بر روی دیوار نصب شود و فاصله ی آن تا سقف و پنجره و ... رعایت شود.

-         فراموش نکنید که فیلتر های دستگاه های تهویه همانند اسپلیت بسیار موثر در تامین خنک کنندگی لازم می باشد و به همین دلیل لازم است که هر از گاهی نسبت به چکاپ و بررسی و یا تعویض آن ها اقدام شود.

همچنین شما عزیزان جهت سرویس کولر گازی در کرج ، نصب کولر گازی در کرج و تعمیرات می توانید با مرکز تعمیرات بوران تهویه کرج تماس حاصل فرمایید

خواندن 4704 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید