فروش و نصب پکیج در کرج

با فرا رسیدن فصل سرما میزان استفاده ی روزانه از پکیج های دیواری که بیشتر در آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، افزایش می یابد و این دستگاه علاوه بر تامین آب گرم مصرفی وظیفه ی تامین گرمای شوفاژ ها را نیز بر عهده خواهد داشت؛ به همین دلیل یادتان نرود که حتما آن را سرویس کنید و برای این کار می توانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز در شهر محل زندگی خود تماس بگیرید. اگر ساکن استان البرز هستید، ما در مجموعه ی بوران تهویه کرج ارائه دهنده ی خدمات مرتبط با فروش و نصب و تعمیر پکیج هستیم؛ بدین منظور با ما تماس بگیرید.

مجموعه ی ما با داشتن سابقه ی طولانی و چندین ساله در این حوزه یکی از بهترین انتخاب های شماست و هر گونه سرویس مرتبط با تعمیر یا راه اندازی پکیج را در صورت نیاز و تمایلتان به شما ارائه خواهد داد. با توجه به اینکه تعمیرکاران و تکنیسین های فنی بوران تهویه کرج نیز در این خصوص دارای تجارب لازم هستند، با ساختار و نحوه ی عملکرد کلیه ی مدل های مختلف کاملا آشنایی دارند و به تمامی تغییرات و نوآوری هایی که در مدل های جدید این دستگاه در طی سالیان به وجود آمده است واقف هستند؛ بنابراین اگر قصد خرید یک دستگاه جدید برای منزل یا محل کار خود را داشته باشید، کارشناسان ما راهنمایی های لازم در مورد فروش و نصب پکیج در کرج را به شما ارائه خواهند داد.

تعمیرات تخصصی انواع پکیج در کرج

هم چنین یکی دیگر از خدمات بوران تهویه کرج، ارائه ی سرویس های تعمیراتی لازم به متقاضیان می باشد که از جمله ویژگی های این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-         پشتیبانی 24 ساعته و شبانه روزی

-         ارائه ی سرویس حتی در روزهای تعطیل به تمامی نقاط استان البرز

-         دقت و سرعت در انجام کار

-         تعمیر پکیج در کرج در انواع آن و از برندهای مختلف ایرانی و خارجی

-         استفاده از قطعات ارجینال ( به همراه ضمانت ) در صورت نیاز به تعویض قطعه

خواندن 2153 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید