شارژ گاز کولر گازی در کرج

کولر گازی یکی از وسایل پر کاربرد در ساختمان های مسکونی و اداری است و به عنوان یک سیستم تهویه و خنک کننده ی هوای محیط داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از این وسیله ( اسپلیت، پرتابل، ایستاده، پنجره ای ) به بازار عرضه شد که هر یک دارای ویژگی های و امکانات متفاوتی هستند که براساس شرایط اب و هوایی آن منطقه، متراژ محیط و ... می توان یکی از انواع کولرگازی را انتخاب نموده و با رعایت نکات و استانداردهای تعیین شده در محل مورد نظر نصب کرد. مجموعه بوران تهویه کرج علاوه بر ارائه ی خدمات مرتبط با فروش، نصب و تعمیر کولر گازی سرویس مرتبط با شارژ گاز این دستگاه را نیز ارائه می دهد. برای دریافت هر یک از خدمات این مجموعه فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و از خدمات:

-         سرویس های شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل

-         سرویس در محل بدون نیاز به جابه جایی دستگاه

-         تعمیر، نصب و انجام کلیه ی موارد در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برخوردار شوید. دستگاه شما از هر برند ایرانی و خارجی که باشد (دایکین، تراست، هیتاچی، Blue Star، Carrier، Whirlpool، جنرال، سامسونگ، ال جی و ... ) مجموعه ی بوران تهویه کرج قادر به نصب، تعمیر و یا شارژ گاز آن خواهد بود.

شارژ گاز کولر گازی در کرج

همانطور که می دانید، انواع اسپلیت برای تامین سرما و خنک کردن محیط داخلی ساختمان ها از انواع مختلف گاز فریون استفاده می کنند. میزان این گاز در درون دستگاه باید به اندازه ای استاندارد باشد و همچنین از نوع مرغوب آن استفاده شود؛ تا علاوه بر افزایش راندمان و بازدهی کولر گازی، افزایش طول عمر قطعات و عملکرد صحیح کمپرسور، میزان مصرف برق نیز بهینه شده و همچنین میزان سرما و خنک کنندگی لازم برای محیط فراهم گردد. مجموعه ی بوران تهویه با ارائه ی خدمات مرتبط با شارژ گاز کولر گازی در کرج در خدمت همشهریان محترم ساکن در کرج می باشد.

خواندن 2517 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید