راهنمای خرید چیلر برای منزل

چیلر ها یکی از کارامد ترین و مناسب ترین سیستم هایی هستند که می توانند برای تامین گرمایش و سرمایش در یک محیط مورد استفاده قرار بگیرند. در ساختمان ها و آپارتمان های نوساز معمولا از این سیستم استفاده می شود تا به طریقی از روش های سنتی و مشکلات آن ها پرهیز شود، اما در کنار تمامی مزایایی که انواع چیلر دارند باید بگوییم که هزینه ی خرید و نصب و نگهداری آن ها نیز بیشتر می باشد. مجموعه ی بوران تهویه کرج به طور تخصصی ارائه دهنده ی تمامی خدمات مرتبط با چیلر می باشد. این دستگاه ها می توانند به شیوه ی مطلوبی سرمای لازم در فصل تابستان و گرمای لازم در فصل زمستان را تامین نمایند.

 راهنمای خرید چیلر برای منزل

چیلرهای جذبی و تراکمی

اگر اندکی تحقیق کنید متوجه می شوید که انواع چیلر های تراکمی و جذبی در بازار موجود می باشد که نوع جذبی دارای مصرف برق و هزینه های جانبی کم تری نسبت به تراکمی می باشد، چون از انرژی حرارتی استفاده می نماید. جالب است بدانید که انواع چیلر های جذبی بسیار مورد استفاده و توجه سازندگان ساختمان ها است؛ زیرا علاوه بر هزینه ی خرید و راه اندازی، هزینه های تعمیرات و میزان خرابی های آن ها نیز کم تر می باشد. یکی دیگر از مزایای این نوع از چیلر این است که دارای صدای کم تری نسبت به نوع تراکمی بوده و در هنگامی که در حال کار می باشد، لرزش زیادی ایجاد نمی نماید.

البته به طور کل در ساختمان های مسکونی با توجه به شرایطی که دارند کم تر از چیلر استفاده می شود اما به هر حال اگر شما سازنده هستید و یا می خواهید برای ساختمان خودتان یکی از انواع چیلر را انتخاب نمایید، پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت و قبل از انتخاب با مجموعه ی بوران تهویه کرج تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا بتوانید آگاهانه تر انتخاب کنید.

همچنین شما عزیزان جهت تعمیرات چیلر در کرج می توانید با ما تماس حاصل فرمایید

خواندن 3781 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: کولر گازی بهتر است یا کولر آبی؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید