راهنمای خرید پکیج دیواری

با وجود تنوع زیادی که در انواع لوازم خانگی وجود دارد کم تر کسی است که اولین گزینه ای را که با آن مواجه می شود، خریداری کند. معمولا اکثر ما سعی می کنیم نسبت به مدل های گوناگون و قابلیت های آن ها اطلاعاتی را به دست آوریم و سپس با آگاهی بیشتری خرید نماییم. از آنجایی که پکیج به عنوان یک دستگاه مهم در منازل و ساختمان ها برای تامین آب گرم به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی این تکنولوژی جدید، جایگزین موتورخانه ی مرکزی شوفاژ و سیستم گرمایشی شده است، دقت در خریداری آن اهمیت دارد. در این مطلب از سایت مجموعه ی بوران تهویه کرج قصد داریم نکاتی را که باید در هنگام خریداری دستگاه پکیج دیواری به آنها توجه کنید، به صورت مختصر بیان نماییم تا به عنوان یک راهنما مورد استفاده ی شما عزیزان قرار گیرد.

-         به این نکته توجه داشته باشید که بر اساس میزان متراژ فضای داخلی ساختمان ظرفیت مناسبی را انتخاب کنید؛ چون این وسیله باید توانایی تامین آب گرم مصرفی و همچنین آب گرم لازم برای ایجاد انرژی گرمایی در شوفاژ ها را داشته باشد. به یاد داشته باشید که در ازای هر کیلو وات توان پکیج، یک متر مکعب فضا نیاز است. در خانه هایی با متراژ بیش از 300 متر مربع لازم است که از انواع زمینی این دستگاه استفاده شود.

-         دودکش ساختمان، یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انتخاب نوع دستگاه می باشد و در تامین اکسیژن لازم برای دستگاه و همچنین خارج کردن دود و گاز ناشی از احتراق، نقش اساسی دارد.

-         از برندهای شناخته شده و معتبر خرید کنید و حتما به منظور اینکه بتوانید در آینده از خدمات پس از فروش نمایندگی بهره مند شوید، دریافت کارت گارانتی پکیج (مهر و امضا شده) را فراموش ننمایید.

مزایای استفاده از سیستم پکیج دیواری در ساختمان ها

-         عدم اشغال فضای زیاد ( فضایی به اندازه ی یک کابینت آشپزخانه )

-         یک سیستم گرمایشی ایمن و قابل اطمینان

-         تامین اب گرم مورد نیاز برای هر واحد آپارتمانی به صورت مستقل

-         دارای ظرفیت ها و مدل های متفاوت ( دیواری، فن دار، دودکش دار و .. )

-         مصرف بهینه ی انرژِی برق و گاز

-         سهولت تعمیر و شناسایی خطاهای به وجود آمده ( در صورت به وجود آمدن هر گونه نقص در عملکرد معمول پکیج حتما با تعمیرگاه مجاز بوران تهویه تماس بگیرید.)

شما عزیزان می توانید جهت سرویس و تعمیر پکیج دیواری در کرج با بوران تهویه کرج تماس حاصل فرمایید

خواندن 2201 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید