تعمیرگاه مجاز تعمیرات پکیج بوران تهویه کرج

یکی از وسایلی که به صورت روزانه در ساختمان های مسکونی و اداری و ... مورد استفاده قرار می گیرد، پکیج دیواری است که وظیفه ی تامین آب گرم و همچنین انرژی گرمایی شوفاژ ها در فصل زمستان را بر عهده دارد. اکثر افراد فکر می کنند به دلیل اینکه این دستگاه کاربرد گسترده ای دارد، حتما باید از انواع گران قیمت آن و برندهای خارجی استفاده کنند، اما یکی از مهمترین مواردی که معمولا از دید مصرف کننده پنهان است، نحوه ی نگهداری و استفاده از دستگاه می باشد. گرانتر بودن قیمت خریداری پکیج دلیل محکمی برای بالا بودن میزان کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه نیست؛ بلکه چیزی که باعث می شود تا بتوان مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کرد، میزان توجه شما به نحوه ی کارکرد بدون اشکال آن و استفاده از سرویس های دوره ای تعمیرات پکیج می باشد. خیلی از افراد می پرسند که استفاده از این سرویس ها چه ضرورتی دارد؟

با توجه به اینکه نحوه ی کارکرد روزانه ی این دستگاه در معرض دید شما نیست و اگر مشکلی نظیر فرسودگی در قطعات داخلی آن وجود داشته باشد، معمولا متوجه نخواهید شد؛ به منظور پیشگیری از خرابی های بیشتر و شناسایی به موقع مواردی که می تواند موجب آسیب جدی به این وسیله و ایجاد اختلال در عملکرد معمول آن شود، توصیه می کنیم که از سرویس های بررسی و چکاپ پکیج استفاده نمایید و از این طریق گامی مثبت در زمینه ی حفظ و نگهداری آن بردارید.

چگونه از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات پکیج استفاده کنید؟

راه ارتباطی بوران تهویه کرج با متقاضیان دریافت سرویس تعمیرات، از طریق تماس تلفنی است. پس با استفاده از شماره هایی که در این سایت درج شده است با ما تماس بگیرید. می توانید با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده نمایید. به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجاز، آماده ارائه ی سرویس های لازم به همشهریان ارجمند ساکن در استان البرز هستیم. خلاصه ای از خدمات ما عبارتند از:

-         بررسی و تست صحت عملکرد انواع پکیج دیواری و عدم معیوب بودن قطعات

-         رفع خطاها و ایرادات به وجود آمده در دستگاه ( تعمیر قطعات معیوب، رسوب زدایی و ... )

-         فروش دستگاه از برندهای معتبر، فروش قطعات

-         ارائه ی خدمات مرتبط با نصب و راه اندازی اولیه

خواندن 2215 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید