تعمیرات انواع سیستم های تهویه صنعتی در کرج

سیستم های تهویه در انواع خانگی و صنعتی به منظور تامین سرمایش و گرمایش لازم، قابل نصب در محیط های مختلف می باشند. از آنجایی که معمولا در فصول مختلف سال به صورت دائمی از این دستگاه ها استفاده می شود، چکاپ و سرویس دوره ای آنها می تواند موجب شناسایی به موقع مشکلات و ایرادات شود و از به وجود آمدن خسارات زیاد جلوگیری نماید. مجموعه ی بوران تهویه ارائه دهنده ی تمامی خدمات مرتبط با انواع سرویس تعمیرات سیستم های تهویه صنعتی در شهر کرج و استان البرز می باشد.

متقاضیان ارجمند می توانند تنها با برقراری یک تماس تلفنی خدمات ما را در محل کار، کارگاه، کارخانه و ... دریافت کنند و به منظور رفع ایرادات فنی، تعمیرات، بازبینی و چک کردن صحت عملکرد قطعات، عیب یابی برقی و مکانیکی، رسوب زدایی و تمیز کردن فیلتر ها و .... از سرویس مورد نظر خود در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به جایه جایی دستگاه بهره مند شوند. کیفیت خدمات مجموعه ی بوران تهویه کرج ضمانتی معتبر برای تمامی سرویس های قابل ارائه به مشتریان می باشد و برای تامین این کیفیت مفتخریم که با تعدادی از کارشناسان و تکنیسین های فنی مجرب و متخصص، متعهد و وظیفه شناس همکاری می نماییم.

تعمیرات انواع سیستم های تهویه صنعتی در کرج

سرویس انواع سیستم های تهویه صنعتی و فن کوئل

یکی از پرکاربردترین سیستم های تهویه مطبوع، فن کوئل می باشد. این دستگاه در انواع مختلف دیواری، سقفی و زمینی و در ظرفیت ها و مدل های مختلف عرضه شده است و می توان از آن در محیط های مختلفی مثل کارگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها، مدارس، اداره ها و ... برای تامین گرما در زمستان و برای ایجاد سرما و خنک سازی در فصول گرم استفاده نمود. سیستم های تهویه صنعتی از هر نوعی که باشند به صورت سالیانه حداقل یکبار نیاز به سرویس دارند و این کار به طور مستقیم بر روی افزایش راندمان تهویه ی فن کوئل تاثیر گذار خواهد بود و از خرابی قطعات داخلی این دستگاه جلوگیری می نماید.

خواندن 2957 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید